InPaint 2.4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2010

inpaint Ostatnia przedświąteczna promocja pochodząca z adwentowego kalendarza PC Praxis to szansa na zdobycie oprogramowania do edycji cyfrowych zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 2.4. Producent wycenia swoje dzieło na 40$ i taką właśnie sumę możemy zaoszczędzić biorąc udział w tej promocji. Instalator programu jest  w języku niemieckim. Być może w samym programie istnieje możliwość zmiany języka.

InPaint to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów ze zdjęć. Program to narzędzie nastawione na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, InPaint sam zajmie się resztą. Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru.

Jak chwali się producent, owa inteligencja programu sprawia, że każda operacja usuwania elementu ze zdjęcia jest unikalna, tak więc za każdym razem efektem pracy aplikacji będzie nieco inny efekt.

Jak zdobyć InPaint za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.