JetDrive 2010 Pro za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2010

JetDrive_Defrag Niemiecki vortal komputerowy Chip.de kontynuuje swoją akcję kalendarza adwentowego z pełnymi wersjami programów i daje nam szansę na zdobycie narzędzia do defragmentacji pochodzącego od niemieckiego producenta, firmy Abelssoft. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji JetDrive 2010 Pro. Program ten został wyceniony przez producenta na 30 euro. Narzędzie posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawa promocja, dzięki której mamy szansę zdobyć najświeższą wersję tego programu oferowaną aktualnie przez producenta. ;)

JetDrtive 2010 można uznać za kolejne narzędzie z dosyć sporej grupy aplikacji do optymalizacji i przyspieszania pracy systemu Windows. Konkretniej rzecz ujmując JetDrive pretenduje do roli ulepszonego odpowiednika systemowego defragmentatora. Oczywiście producent programu na swojej stronie internetowej zachwala produkt, przekonując o szybkości i efektywności defragmentacji dokonanej za pomocą wspomnianej aplikacji, dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu.

Ponadto program ten zawiera funkcję defragmentacji chronionych plików systemowych oraz samego rejestru systemu. JetDrive professional usunie także niepotrzebne pliki tymczasowe zalegające w folderach systemowych. Warto dodać, że produkt ten oprócz głównej funkcji jaką jest defragmentacja, został wzbogacony także o moduł sprawdzania dysków twardych komputera pod kątem wszelakich błędów.

Jak zdobyć JetDrive professional 2010 za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z programem, klikając na przycisk Zum Download.

Strona promocji


2 komentarze to “JetDrive 2010 Pro za darmo”

 1. Frant pisze:

  Piszę spod Linuksa, bo JetDrive zdefragmentował mi Windowsa XP… na amen. Po defragmentacji włącza się ekran bootowania Windows, potem szybkie sprawdzanie dysku CHKDSK, a później bluescreen i restart – i tak w kółko. Niestety nie udało mi się naprawić Windowsa w konsoli odzyskiwania…

 2. FreeGhost pisze:

  No to faktycznie masz problem…. miałem kiedyś podobny przypadek,chyba podczas odinstalowywania Comodo Time Machine…po kilkunastu godzinach męczenia się z uruchamianiem kompa z “płyt ratunkowych”,usuwaniu różnych plików i folderów czy wyłączaniu działających usług – poddałem się i przywróciłem system z kopii zapasowej…na szczęście miałem….
  U mnie ten program działa OK!
  Mam nadzieję,że Tobie jednak uda się to jakoś naprawić…

  Powodzenia!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.