Laplink PC Mover za darmo

Dodał: admin grudzień - 31 - 2010

laplink-pc-mover Producent oprogramowania, firma Laplink, zorganizowała promocję, w której rozdaje jeden ze swoich produktów, będący bardzo pomocnym narzędziem pozwalającym na bezstresowe wykonanie operacji migracji na nowy system operacyjny. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Laplink PC Mover. Skorzystanie z tej oferty pozwoli zaoszczędzić 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

PC Mover jest narzędziem pozwalającym na przeniesienie programów, plików i ustawień systemu podczas przesiadki ze starego na nowy komputer. Producent wskazuje również, że program ten z powodzeniem sprawdzi się podczas wykonywania procedury przywracania ustawień np. z obrazu dysku czy wykonywania aktualizacji systemu do nowszej wersji.

PC Mover według zapewnień firmy Laplink posiada prostego w obsłudze kreatora, który przeprowadzi nas przez proces wybierania programów, plików i ustawień, które chcemy przenieść. Po przeprowadzeniu tej operacji nasz nowy komputer będzie zawierał wszystkie potrzebne nam dane, któe były przechowywane na starej maszynie. Laplink PC Mover jest również narzędziem w pełni bezpiecznym – nie kasuje żadnych danych ze starego komputera, nie nadpisuje danych na nowym komputerze. Zyskujemy natomiast prostą funkcję pozwalającą cofnąć wykonane zmiany.

Jak zdobyć Laplink PC Mover za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Strona promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.