MacX iPod DVD Ripper za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2010

macx-ipod-dvd-ripper Firma Digiarty Software przygotowała kolejną promocję pozwalającą na zdobycie jednego ze swoich produktów absolutnie za darmo. Tym razem do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu MacX iPod DVD Ripper. Choć narzędzie to należy do linii produktów dla komputerów marki Apple, to zostało ono udostępnione również w wersji dla komputerów z systemem Windows. Standardowa cena tego produktu to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

MacX iPod DVD Ripper to narzędzie pozwalające szybko i łatwo stworzyć kopie ulubionych filmów DVD w formacie dającym się odtwarzać na urządzeniach przenośnych Apple iPod.  Program daje nam możliwość wykonania konwersji, której wynikiem będą pliki w formatach MPEG-4, H.264/MPEG-4, MOV, MP3 w 100% kompatybilne z urządzeniami iPod nano, iPod touch 4, iPod classic, zachowując jednocześnie najwyższą jakość konwertowanego materiału wideo.

MacX iPod DVD Ripper podobnie jak inne narzędzia tego producenta wyposażony został w funkcjonalność pozwalającą na prostą edycję konwertowanych filmów. Możemy więc m.in przycinać, dzielić i łączyć pliki wideo, a także indywidualnie dopasowywać wszystkie parametry konwersji. Program pozwala także na wyodrębnianie samej ścieżki dźwiękowej z filmu oraz zapisywanie pojedynczych klatek filmu w postaci plików graficznych.

Jak zdobyć iPod DVD Ripper za darmo?

Należy odwiedzić profil firmy Digiarty Software na portalu społecznościowym Facebook.com i nacisnąć przycisk Lubię to! by odblokować dostęp do linków umożliwiających pobranie programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.