Nawigacja NaviExpert za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2010

naviexpert To już kolejna taka akcja producenta oprogramowania nawigacyjnego NaviExpert. Poprzednio informowaliśmy o możliwości darmowego testowania tego produktu w okresie święta Wszystkich Świętych. Teraz z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, a co za tym idzie wzmożonej liczby wyjazdów, producent ponownie udostępnia za darmo swój system nawigacyjny. Jak podaje producent system będzie rozkodowany od 23.12 godzina 18.00 do 27.12. godzina 12.00 oraz od 30.12 godzina 18.00 do 02.01 godzina 22.00.

NaviExpert to oprogramowanie nawigacyjne polskiej firmy o tej samej nazwie. Produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim do telefonów komórkowych posiadających moduł GPS. Program potrzebuje do pracy połączenia z Internetem, które konieczne jest do wytyczania i zmiany trasy. Jeżeli wydaje się Wam, że taki sposób funkcjonowania aplikacji naraża użytkownika na duże koszty to bez obaw. Jak podaje na swojej stronie producent, pokonanie najdłuższych tras w Polsce wiąże się z transmisją danych w wielkości 300-400kB. Również sami użytkownicy NaviExperta potwierdzają, że nawet w przypadku pobierania dodatkowych danych program pobierze maksymalnie kilka MB.

Producent informuje, że wystarczy pobrać mapę ze strony producenta, by we wspomnianym okresie cieszyć się darmową nawigacją.

Pobierz mapę


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.