Ocster Backup Business 6 za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2010

ocster-backup-business-6 W adwentowym kalendarzu z pełnymi wersjami komercyjnego oprogramowania udostępnionym przez PC Welt, 19 grudnia to szansa na zdobycie oprogramowania służącego do wykonywania backupu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup Business 6. Produkt ten został wyceniony przez autorów na 50 euro i w takiej cenie jest oferowany standardowo. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Niniejsza promocja pozwala na zdobycie oprogramowania firmy Ocster w najnowszej wersji obecnie dostępnej w sprzedaży, więc organizator promocji naprawdę się postarał ;) Poprzednio do wzięcia była wersja Pro dziś zaś mamy szansę zdobyć wersję Business. Niestety jednak mylić się będą wszyscy, którzy sądzą, że obie te wersje różni szereg odmiennych funkcji. Jedyną różnicą między wersją Pro a wersją Business jest możliwość zdalnego monitoringu wykonywania kopii zapasowych zaimplementowana w wersji biznesowej.

Opis programu Ocster Backup Business 6 jest więc praktycznie tożsamy z opisem tego samego narzędzia w wersji Pro. Wersja szósta posiada już zaimplementowaną po raz pierwszy w poprzedniej wersji produktu funkcję „Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Ocster Backup Business to narzędzie o coraz większych możliwościach. Producent programu chwali się, że wersja oznaczona numerem 6 została wzbogacona m.in o:

  • jeszcze szybszy mechanizm działania (wg obietnic producenta do 600% szybciej niż poprzednie wersje),
  • możliwość wykonywania kopii 1:1 (mirroring),
  • możliwość archiwizacji zakładek z Internet Explorera, także zakładek, ustawień i dodatków w Mozilli Firefox
  • archiwizację e-maili, kalendarzy i ustawień programu Mozilla Thunderbird
  • backup kontaktów Windows
  • nowe reguły wykonywania kopii zapasowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 6 za darmo?

Wystarczy skorzystać z poniższego odnośnika by pobrać plik instalacyjny programu.

Link do instalatora


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.