Paragon Partition Manager PE 11 za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2010

paragon-partition-manager-pers Niedzielny prezent w adwentowym kalendarzu z oprogramowaniem przygotowanym przez Chip kryje w sobie narzędzie do zarządzania partycjami dobrze nam już znanej firmy Paragon. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu. Paragon Partition Manager Personal Edition 11. Standardowa cena tego produktu to 30 euro. Organizator promocji informuje, że narzędzie to posiada interfejs w języku niemieckim. Czy zostało ono wyposażone również w angielską wersję językową musicie niestety sprawdzić sami. Niestety instalator o wielkości ponad 200 MB skutecznie odstrasza przed pobraniem programu ;) Producent ograniczył liczbę promocyjnych licencji do 25 000 sztuk.

Paragon Partition Manager 11 Personal to – jak część czytelników już się dobrze domyśla – aplikacja służąca do wykonywania operacji na partycjach Znajdziemy tu więc tak podstawowe funkcje jak tworzenie,  kopiowanie, formatowanie czy usuwanie partycji. Oczywiście na tym nie kończy się funkcjonalność programu. Warto wspomnieć chociażby o funkcji Hot Resize, która pozwala na zmianę wielkości partycji bez potrzeby restartowania systemu Windows. Producent programu chwali się również zaimplementowaniem funkcji chroniących nas przed przypadkową utratą danych podczas wykonywania procesu partycjonowania, w razie wystąpienia nieprzewidzianych wydarzeń.

Ponadto na stronie producenta znajdziemy informację o tym, że produkt ten jest w pełni kompatybilny z wszystkimi najnowszymi urządzeniami, więc nie powinien stwarzać żadnych problemów. Na uwagę zasługują również 2 tryby pracy – prosty i zaawansowany, dzięki czemu każdy użytkownik powinien bez trudu posługiwać się tą aplikacją.

Jak zdobyć Paragon Partition Manager  Personal za darmo?

Należy wejść na stronę z promocją, kliknąć Zum Download i postępować zgodnie ze wskazówkami. Dodam tylko, że zostaniemy przeniesieni na oddzielną stronę promocji z opublikowanym kodem rabatowym pozwalającym na zakup programu z ceną obniżoną do zera.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.