SnowFox Audio Converter za darmo

Dodał: admin grudzień - 8 - 2010

snowfox-audio-converter Firma SnowFox Software – tak jak inni producenci – liczy na to, że okres przedświąteczny to dobra szansa na zwiększenie sprzedaży swoich produktów. W związku z tym firma ta przygotował szereg dosyć sporych zniżek na swoje produkty. Nas jednak bardziej niż zniżki interesują darmowe promocje, i taka również znalazła się w ofercie tego producenta. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu SnowFox Audio Converter. Skorzystanie z oferty pozwoli zaoszczędzić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

SnowFox Audio Converter to kolejny prosty w obsłudze konwerter, który pozwoli na szybkie przetworzenie plików audio w najpopularniejszych formatach. Narzędzie to pozwala również na bezpośrednią konwersję z pliku źródłowego będącego klipem wideo. Program automatycznie wyodrębni, a następnie przetworzy ścieżkę dźwiękową.

SnowFox Audio Converter obsługuje następujące formaty plików źródłowych: avi, mpg, mp4, mpeg, wmv, 3gp, mov, m4v, rmvb, asf, mov, Xivd, Divx, flv, mkv, itp oraz MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, FLAC, OGG, MP2, AC3, AU. Wśród formatów wyjściowych producent wymienia: MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, FLAC, OGG, MP2, AC3, AU. Program ten potrafi również tworzyć pliki audio dla urządzeń przenośnych, takich jak iPod, iPhone, telefony komórkowe, urządzenia PocketPC itd.

Jak zdobyć SnowFox Audio Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji przygotowaną przez producenta. W dolnej części strony znajdziemy pole, w którym należy podać swój adres e-mail. Na adres ten zostanie przesłana wiadomość z linkiem do pobrania programu oraz kluczem licencyjnym.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.