GOTD: SnowFox iMedia Transfer za darmo

Dodał: admin grudzień - 30 - 2010

snowfox-imedia-transfer W serwisie GOTD znajdziemy dzisiaj kolejny program ułatwiający życie użytkownikom urządzeń przenośnych firmy iPod. Tym razem oferowana w promocji aplikacja pomoże przenieść dane z urządzenia przenośnego na peceta. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja SnowFox iMedia Transfer. Producent wycenia swoje dzieło na 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jak zwykle wszyscy chętni na skorzystanie z oferty mają czas tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

SnowFox iMedia Transfer to narzędzie przeznaczone dla posiadaczy urządzeń iPod,iPhone oraz iPad. Dzięki oprogramowaniu firmy SnowFox posiadacze ci będą mogli szybko i łatwo przenieść swoje zbiory muzyki, filmów, dzwonków, podcastów i innego typu multimediów ze swoje urządzenia przenośnego na zwykły komputer. Jak chwali się producent, aplikacja ta to świetny wybór dla osób chcących szybko i łatwo tworzyć kopie zapasowe danych multimedialnych zgromadzonych na urządzeniach firmy Apple, a przy okazji świetny sposób na dzielenie się swoimi multimediami ze znajomymi.

Jak zdobyć SnowFox iMedia Transfer za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.