Steganos Privacy Suite 11 za darmo

Dodał: admin grudzień - 14 - 2010

steganos-privacy-suite11 Wczoraj PC Welt serwował nam oprogramowanie firmy Steganos pozwalające na stworzenie cyfrowego sejfu, a dziś w adwentowym kalendarzu Chipa możemy znaleźć cały pakiet aplikacji tej firmy. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja pakietu Steganos Privacy Suite 11. Najnowsza dostępna w sprzedaży wersja tego oprogramowania jest wyceniania przez producenta na 70$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

Niestety i w tym przypadku część czytelników zapewne będzie narzekać, że jest to kolejny odgrzewany kotlet, bo w sprzedaży jest już dostępna wersja pakietu oznaczona numerem 12. Zważywszy jednak na fakt, że premiera dwunastki miała miejsce stosunkowo niedawno, wydaję mi się, że rozdawana tu jedenastka jest ciągle interesującym produktem, który może się okazać całkiem przydatny w codziennej pracy z komputerem.

W obecnych czasach gdy duża cześć użytkowników komputerów posiada laptopy i inne urządzenia przenośne, a także w czasach szybkiego obiegu dokumentów w formie cyfrowej i za pośrednictwem takich nośników jak płyty CD, DVD czy pendrive-y konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie tych danych, by nie narażać ich na kradzieże. W tym właśnie celu stworzony został pakiet narzędzi Steganos Privacy Suite 11. W skład pakietu wchodzi kilka modułów oferujących następujące funkcje:

  • tworzenie wirtualnych dysków do bezpiecznego przechowywania danych oraz szyfrowania plików
  • menadżer haseł pozwalający na zebranie wszystkich haseł dostępu w jednym miejscu. Moduł oferuje przenoszenie haseł w technologii przeciągnij i upuść a także automatyczne wypełnianie formularzy logowania
  • wirtualna niszczarka dokumentów pozwalająca na całkowite i nieodwracalne zniszczenie poufnych danych
  • szyfrowanie wiadomości e-mail

Jak zdobyć Staganos Privacy Suite 11 za darmo?

Wchodzimy na stronę promocji i klikamy na przycisk Zum Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.