UltimateZip 5 za darmo

Dodał: admin grudzień - 12 - 2010

ultimatezip5 Również inny niemiecki vortal dotyczący branży komputerowej w swoim kalendarzu adwentowym przygotował ciekawą promocję. Do zdobycia jest narzędzie służące do kompresji i rozpakowywania skompresowanych archiwów, mogące posłużyć jako zamiennik niekwestionowanego lidera w tej dziedzinie – WinRara. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja UltimateZip 5. Zakup programu poza niniejszą promocją wiąże się z wydatkiem w wysokości 18$.

Na uwagę zasługuje fakt, że serwis PC Praxis naprawdę się postarał organizując tą promocję i dzięki temu oferowane oprogramowanie to najnowsza możliwa wersja, a nie produkt już nieco wysłużony, z jakimi często możemy się spotkać w innych promocjach.

UltimateZip 5 to narzędzie do kompresji plików, czyli popularnego pakowania. Oczywiście z pomocą programu możemy również dokonywać również dekompresji, czyli rozpakowywania. Aplikacja ta jest więc alternatywą dla tak znanych narzędzi jak WinRar, WinZip czy 7Zip. Wobec powyższego należy stwierdzić, że UltimateZip posiada bardzo podobne funkcje jak wymienieni wcześniej konkurencji. To czym chwali się producent programu, to m.in.:

  • pełne wsparcie dla dużych archiwów zip (2GB i większe)
  • bardzo wydajny algorytm kompresji 7zip
  • wsparcie dla wielu różnych formatów kompresji, m.in. rar, ace, cab, jar, lha, lzh i inne
  • obsługa szyfrowania ZIP-AES oraz UZE-AES
  • moduł do tworzenia backupów

Jak zdobyć UltimateZip w pełnej wersji?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji przygotowaną przez PC Praxis.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.