UltraEdit 15 za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2010

idm-ultraedit Czas sprawdzić co w dzisiejszej adwentowej promocji przygotował dla nas Chip. Znajdziemy tu program będący rozbudowanym zamiennikiem systemowego notatnika, którego funkcje powinny przypaść do gustu programistom i twórcom stron internetowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu UltraEdit w wersji 15. Koszt zakupu dostępnej obecnie w sprzedaży wersji 16 to wydatek 60$. Oryginalnie aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej, natomiast nie jestem pewny czy Chip nie zafunduje nam wersji okrojonej do języka niemieckiego ;)

UltraEdit to – jak chwali się producent – elastyczny i prosty w obsłudze edytor, stanowiący alternatywę dla bardzo ubogiego w funkcje standardowego notatnika dostępnego w systemach Windows. UltraEdit nadaje się idealnie do edycji zwykłego tekstu, hexów, XML, HTML, PHP, Java, Javascript, Perl i innych języków programowania.

Jak możemy przeczytać na stronie tego produktu, UltraEdit przyda się nie tylko programistom i administratorom, ale także m.in pisarzom, księgowym czy pracownikom naukowym. Według słów producenta każdy znajdzie w tym programie coś dla siebie ;)

Lista funkcji i możliwości tej aplikacji jest naprawdę imponującą. Z resztą sam numer przy nazwie programu świadczy, że mamy tu do czynienia z dojrzałym już narzędziem. Wśród ogromu funkcji dostępnych w UltraEdit 15 można wymienić kolorowanie składni dla wszystkich popularnych języków programowania, sprawdzanie pisowni w kilku językach (niestety brak tu polskiego), klient FTP, okno SSH/Telnet, funkcja szyfrowania tekstu czy pasek narzędziowy pozwalający na wyszukiwanie informacji w najbardziej popularnych serwisach internetowych.

Jak zdobyć UltraEdit 15 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download. Później wystarczy tylko wypełnić prosty formularz rejestracyjny i czekać na e-maile od organizatora promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.