WinX iPhone Software Pack za darmo!

Dodał: admin grudzień - 19 - 2010

winx-iphone-pack Firma Digiarty Software z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowała szereg atrakcyjnych zniżek na swoje produkty. Oprócz tego na promocyjnej stronie znajdziemy również paczkę z legalnymi pełnymi wersjami oprogramowania z linii WinX przeznaczonego dla posiadaczy iPhone-ów, a także innych multimedialnych telefonów komórkowych. Skorzystanie z promocji i pobranie paczki programów pozwoli na zaoszczędzenie 90$. Wszystkie aplikacje posiadają interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 31 grudnia.

Cóż ciekawego znajdziemy w tej świątecznej paczce? Producent umieścił tam 3 swoje aplikacje przeznaczone dla komputerów z systemem Windows:

  1. WinX DVD to iPhone Ripper – jest narzędziem pozwalającym w najprostszy sposób przenieść ulubione filmy na płytach DVD do Iphone-a bez potrzeby wydawania pieniędzy na zakupy w sklepie iTunes. Program pozwala na rippowanie wszelkich typów płyt DVD usuwając automatycznie wszelkie zabezpieczenia i generując pliki wideo kompatybilne z urządzeniami firmy Apple.
  2. WinX iPhone Video Converter – to z kolei program pozwalający na konwersję tradycyjnych plików wideo do formatu dającego się odtwarzać w urządzeniach iPhone. Aplikacja obsługuje wszystkie najbardziej popularne formaty zapisu filmów, takie jak chociażby AVI, MKV, VOB, MP4, RMVB i wiele innych.,
  3. WinX iPhone Ringtone Maker –  to aplikacja stworzona na potrzeby użytkowników telefonów Apple iPhone, którzy chcieliby posiadać swoje ulubione utwory muzyczne w postaci dzwonków bez potrzeby wydawania pieniędzy w iTunes Store. Program potrafi przekonwertować niemalże każdy plik audio do formatu dzwonka M4R używanego przez telefony Apple. Wśród obsługiwanych formatów źródłowych znajdziemy: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, MP4, M4A, FLAC, FLA, MPC, MP+, MPP, AIFF, AC3, APE, MP2, MP1, M4B, XM, IT, S3M, MOD, MTM, UMX i inne.

Jak zdobyć za darmo wymienione programy?

Wystarczy udać się na stronę promocji przygotowaną przez producenta. Znajdziemy tam odnośnik do pobrania paczki z programami oraz klucze, których należy użyć do aktywacji produktów.

Strona promocji

Dla leniwych przedstawiam bezpośredni link do pobrania paczki z programem ;)

Linki do paczki

WinX iPhone Video Converter


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.