4Media Photo to Flash za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2011

4media-photo-to-flash Serwis BrotherGiveaway przygotował z kolei promocję pozwalającą na zdobycie narzędzia do łatwego przygotowania efektownej galerii z wykorzystaniem technologii flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 4Media Photo to Flash. Narzędzie to jest oferowane standardowo w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do 24 stycznia, do godz. 7:00 rano. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

4Media Photo to Flash to połączenie prostego i użytecznego narzędzia do tworzenia dynamicznych galerii flash. Jak zapewnia nas producent, dzięki temu programowi już nigdy nie będziemy mieli problemów z konwersją plików graficznych w różnych formatach (m.in. jpeg, png, gif, bmp, tiff, xbm, xpm) do plików w formatach SWF, XML czy stron HTML.

Dzięki 4Media Photo to Flash szybko przygotujemy galerię zdjęć, którą można później opublikować w internecie. Program oferuje nam zestaw szablonów galerii, a także pozwala na podniesienie atrakcyjności projektu poprzez dodanie indywidualnej ścieżki audio. Narzędzie daje również możliwość prostej edycji zdjęć, a także ich dopasowywania, tak by jak najlepiej prezentowały się w tworzonych przez nas galeriach.

Jak zdobyć 4Media Photo to Flash za darmo?

Należy wejść na profil producenta serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to!. Wówczas zostanie odblokowana strona pozwalająca na wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.