Ashampoo MyAutoplay Menu za darmo!

Dodał: admin styczeń - 2 - 2011

ashampoo-myautoplay-menu Niemieckie czasopismo komputerowe ComputerBild rozdaje na swoim serwisie internetowym oprogramowanie firmy Ashampoo. Tym razem do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo MyAutoplay Menu. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 20$ i taką właśnie kwotę zaoszczędzimy biorąc udział w promocji. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej oraz niemieckiej wersji językowej.

Firma Ashampoo wyszła na przeciw potrzebom użytkowników tworzących nośniki danych z kompilacją danych mutlimedialnych i stworzyła oprogramowanie służące do szybkiego i łatwego tworzenia własnych menu autoodtwarzania dla płytek DVD/CD,  także urządzeń pendrive.

Dzięki Ashampoo MyAutplay Menu w kilku prostych krokach stworzymy menu dla nośnika zawierającego filmy, zdjęcia czy muzykę. Wystarczy wybrać pliki, które mają być umieszczone na płytce oraz aplikację służącą do ich odtwarzania, a program przygotuje plik wykonywalny, który uruchomi się po włożeniu nośnika do komputera.

Jak zdobyć Ashampoo MyAutoplay Menu za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Download by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.