Boxoft Photo Magic Maker za darmo

Dodał: admin styczeń - 8 - 2011

boxoft-photo-magic-maker To już kolejna promocja pozwalająca na zdobycie programu do łatwego dodawania upiększających efektów graficznych do zdjęć i obrazków. Tym razem produkt ten jest rozdawany przez niemieckojęzyczną witrynę DownloadMix. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Boxoft Photo Magic Maker. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Chcesz dodać do zdjęć efekt świetlnej poświaty? A może wstawić realistyczny efekt wodnej fali? Albo upiększyć zdjęcia pięknymi ramkami? Boxoft Photo Magic Maker pozwoli Ci zaledwie kilkoma kliknięciami odmiennić Twoje zdjęcia.

Opis przedstawiony przez producenta nie jest zbyt rozbudowany, więc postaram się napisać kilka słów od siebie na temat tego narzędzia. Boxoft Photo Magic Maker to narzędzie o maksymalnie uproszczonym interfejsie pozwalające szybko nałożyć wybrany efekt graficzny na edytowane zdjęcie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by dodawać wiele różnych efektów do jednego zdjęcia. Aplikacja daje możliwość podglądania na bieżąco zmian, które zajdą po dodaniu konkretnego efektu. Zmodyfikowane zdjęcie możemy zapisać w kilku najpopularniejszych formatach: JPG, PNG, TIFF, BMP. Producent chwali się także, że narzędzie to zostało wyposażone w funkcjonalność pozwalającą na bezpośredni import zdjęć z komputera oraz aparatów cyfrowych.

Jak zdobyć Boxoft Photo Magic Maker za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Konieczne będzie również potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie w wiadomości e-mail od organizatorów promocji. Po zatwierdzeniu rejestracji należy kliknąć link Ihr Bonus-Programm. Na kolejnej stronie znajdziemy klucz rejestracyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.