Crave World Clock przez 72h za darmo

Dodał: admin styczeń - 10 - 2011

crave-world-clock Na stronie brothergiveaway.com znajdziemy dzisiaj promocję oprogramowania pozwalającego na śledzenie aktualnego czasu na całym świecie. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Crave World Clock. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 13 stycznia do godz. 7:00 rano.

Jak czytamy w opisie programu, Crave World Clock jest typem aplikacji, którą każdy użytkownik komputera powinien mieć na swoim pokładzie. Produkt pozwala na szybkie sprawdzenie aktualnego czasu w różnych strefach czasowych i miejscach na świecie. Crave World Clock wyświetla aktualne dane przy użyciu realistycznej mapki świata, na której uwzględniane są ponadto aktualne pory dnia. Program pozwala na dodanie interesujących nas miast do śledzonych obiektów, a także ustawienie mapki jako tapety pulpitu. Mamy również możliwość umieszczenia na pulpicie cyfrowego  bądź analogowego zegara.

Program pretenduje do roli rozbudowanego zamiennika systemowego zegara, chociaż prawdę mówiąc nie oferuje dużo więcej (poza ładną mapką świata) i dla części użytkowników zegar systemu Windows może się okazać po prostu wygodniejszy. Istotnym minusem aplikacji jest ograniczona lista miast, w których możemy śledzić aktualny czas.

Jak zdobyć Crave World Clock za darmo?

Wystarczy skorzystać z linku poniżej by pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona promocji


4 komentarze to “Crave World Clock przez 72h za darmo”

 1. Zdzisław pisze:

  Witam, jestem tu nowy więc mam może troche dziwne pytanie dotyczące tego programu. Czy program trzeba zainstalować w okresie promocji, czy można póżniej. Chodzi mi o to ze gdy go zainstaluje teraz, a potem np. przeinstaluje system to czy potem będę mógł go ponownie zainstalować czy już nie bo promocja się skończy ?

 2. admin pisze:

  Tak, program trzeba zainstalować i aktywować w okresie promocji. W przypadku reinstalacji można pokusić się ponowne użycie zapisanego wprost klucza lub jego odszukanie – bądź w samym programie bądź np. w rejestrze systemowym. Wydaje mi się, że istnieje duża szansa iż program ponownie przyjmie klucz. W Internecie można też znaleźć sposoby na ominięcie tego 24-godzinnego ograniczenia, jednak trzeba mieć na uwadze, że takie postępowanie jest niezgodne z warunkami na jakich udostępniany jest klucz licencyjny.

 3. jacek pisze:

  wyświetla się strona główna a nie link z instalatorem

 4. admin pisze:

  Rzeczywiście link nie przekierowuje do instalatora. Poprawiłem i umieściłem odsyłacz do strony promocji.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.