GOTD: Aiseesoft Blu-ray Ripper za darmo

Dodał: admin styczeń - 14 - 2011

aiseesoft-bluray-ripper W serwisie GOTD znajdziemy dziś również promocję dotyczącą oprogramowania do konwersji plików wideo, które powinno ucieszyć najbardziej posiadaczy filmów na płytach Blu-ray. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft Blu-ray Ripper. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00.

Aiseesoft Blu-ray Ripper jest narzędziem o szerszych możliwościach niż wskazywałaby na to nazwa. Dzięki temu programowi możemy do konać szybkiej konwersji filmów zarówno na płytach Blu-ray lub w plikach m2ts jak i na popularnych płytach DVD. Formatem wyjściowym mogą być pliki wideo zawierające materiał HD – HD AVI, HD XviD/DivX, HD MP4, MOV, HD WMV jak również popularne formaty zapisu materiału filmowego w standardowej jakości:  MP4, AVI, WMV, MKV, FLV, SWF.

Aiseesoft Blu-ray Ripper został wyposażony również w moduł umożliwiający wyodrębnienie samej ścieżki audio z konwertowanego filmu oraz jej zapisanie w tak popularnych formatach audio jak MP3, AAC, M4A itp.

Najważniejsze cechy produktu:

  • usuwanie zabezpieczenia przed kopiowaniem dysków Blu-ray takie jak m.in AACS, BD+ oraz MKB V20
  • automatyczna konwersja w wysokiej jakości
  • wsparcie dla list odtwarzania,
  • brak potrzeby instalacji dodatkowych narzędzi
  • możliwość konwersji filmów na płytach DVD do różnych popularnych formatów
  • funkcje pozwalające na edycję materiału wideo
  • obsługa technologii NVIDIA CUDA oraz procesorów wielordzeniowych dzięki czemu filmy konwertowane są nawet 6 razy szybciej
  • wsparcie dla konwersji materiału HD oraz ścieżek dźwiękowych 5.1 Dolby Surround

Jak zdobyć Aiseesoft Blu-ray Ripper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.