GOTD: Bookmark Docs za darmo

Dodał: admin styczeń - 25 - 2011

bookmark-docs W dzisiejszej promocji serwisu GOTD znajdziemy oprogramowanie służące do tworzenia wirtualnych zakładek w różnego rodzaju plikach zawierających przede wszystkim dane tekstowe. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Bookmark Docs. Producent narzędzia oferuje swój produkt standardowo w cenie 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jak zwykle jest ograniczona w czasie i pozostanie aktywna do jutra, do godz. 9:00 rano.

Bookmark Docs według słów producenta ma być całkowicie nowym narzędziem do nawigowania w plikach z dokumentami. Produkt ten daje nam unikalną możliwość dodawania zakładek oraz hiperłączy do plików w formatach Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF, CHM, a także dokumentach MSDN.

Wystarczy więc użyć tylko tego narzędzia by móc potem szybko powrócić do interesujących nas miejsc w konkretnych dokumentach. Producent chwali się, że dodawanie hiperłączy jest dziecinnie proste. Co więcej Bookmark Docs umożliwia również dzielenie się zakładkami z innymi użytkownikami oraz ich tagowanie, a także pozwala na pracę grupową nad zestawami zakładek.

Jak zdobyć Bookmark Docs za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.