GOTD: Boxoft Batch Photo Processor za darmo

Dodał: admin styczeń - 19 - 2011

boxoft-batch-photo-processor Dzisiejsza promocja GOTD to szansa na zdobycie kolejnego programu firmy Boxoft, przeznaczonego tym razem do masowej edycji plików graficznych i zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Boxoft Batch Photo Processor. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani promocją mogą z niej skorzystać tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Jak wskazuje nam w opisie swojego programu producent, Boxoft Batch Photo Processor jest narzędziem, które pozwoli zapanować nam nad bezładnym zbiorem zdjęć, które należy uporządkować poprzez poddanie ich odpowiednim czynnościom edycyjnym, takim jak przycinanie, obracanie czy zmiana rozmiaru.

Boxoft Batch Photo Processor został wyposażony w prosty interfejs użytkownika oraz w obsługę niemalże wszystkich graficznych formatów zapisu pliku, a także w wiele funkcji pozwalających na obróbkę lub konwersję tychże plików. Największym atutem programu jest funkcja pracy w trybie wsadowym. Dzięki temu wystarczy określić listę przetwarzanych plików i wskazać czynności edycyjne, a aplikacja zajmie się resztą.  Boxoft Batch Photo Processor może np. zmienić rozmiar wszystkich zdjęć do zadanego rozmiaru lub umieścić na wszystkich zdjęciach określony tekst.

Jak zdobyć Boxoft Batch Photo Processor za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.