GOTD: Boxoft PDF To Video za darmo

Dodał: admin styczeń - 12 - 2011

boxoft-pdf-to-video W związku z tym, że oferowanej dzisiaj promocji na GOTD występowały problemy z prawidłową aktywacją produktu, oferta tamta została zdjęta, a opublikowano inną, pozwalającą tym razem na zdobycie konwertera dokumentów pdf do postaci pliku wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Boxoft PDF to Video. Produkt ten został wyceniony przez autorów na 27$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Boxoft PDF To Video jest oprogramowaniem, które pomoże nam przekonwertować dokumenty w formacie pdf oraz pliki graficzne do postaci plików wideo w formatach AVI/ WMV/ MPEG, samodzielnych plików EXE, a takżę wygaszaczy ekranu SCR. Program pozwala również na bezpośredni zapis tak przygotowanych plików na nośnikach CD/DVD, które mogą być następnie odtwarzane na stacjonarnych odtwarzaczach DVD.

Boxoft PDF To Video pozwala na dodawanie do tworzonych plików wideo efektów przejść pomiędzy kolejnymi stronami dokumentu, dzięki czemu jego przeglądanie ma być jeszcze bardziej atrakcyjne. Wśród obsługiwanych formatów wejściowych znajdziemy mnóstwo typów plików graficznych takich jak TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, JPG, JPEG, JPE, JIF, PCX, BMP, DIB, RLE, PNG, DCM, DIC, DICOM, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, WBMP, JP2, J2K, DCX, CRW, PSD, IEV oraz oczywiście pliki w formacie PDF.

Jak zdobyć Boxoft PDF To Video za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.