GOTD: Button Shop 4 za darmo

Dodał: admin styczeń - 20 - 2011

button-shop Rozglądacie się za jakimś programem do upiększenia własnej strony www? Serwis GOTD przygotował promocję, w której do wzięcia jest narzędzie do tworzenia efektownych przycisków, które można potem umieścić na stronie internetowej. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Button Shop 4. Korzystając z tej oferty mamy szansę zaoszczędzić 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja potrwa tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Button Shop 4 to narzędzie, które pomoże nam poprawić wygląd naszej strony internetowej. Przechodząc zaś do konkretów, przy pomocy tego programu możemy stworzyć efektowne i eleganckie przyciski, które będą cieszyć oko odwiedzających naszą stronę internautów.

Jak chwali się producent tej aplikacji, Button Shop 4 został wyposażony w ponad 200 profesjonalnych i gotowych do wykorzystania  projektów przycisków. Możemy tu wybierać spośród projektów opartych o motywy systemów Windows XP, Vista, a także Mac. Znajdziemy tu również przyciski zawierające efekty połysku, odbicia w lustrze czy nawet przyciski animowane.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć projekt własnego przycisku całkowicie od zera.  Button Shop 4 oferuje nam w takim przypadku szereg efektów graficznych, takich jak animacje pulsowania, gradienty, cienie i wiele innych. Ograniczeniem jest tu wyłącznie wyobraźnia.

Jak zdobyć Button Shop 4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.