GOTD: Crave World Clock za darmo

Dodał: admin styczeń - 28 - 2011

crave-world-clock W serwisie GOTD znajdziemy dziś program służący do śledzenia aktualnego czasu w różnych miejscach na świecie. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja Crave World Clock. Program ten był już przedmiotem promocji w konkurencyjnym serwisie BrotherGiveaway na początku stycznia, dzisiejsza oferta jest więc kolejną szansą dla tych, którzy wtedy nie zdążyli. Producent wycenił swoje dzieło na 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Chętni na skorzystanie z oferty mają czas do jutra, do godz. 9:00 rano.

Crave World Clock jest według słów producenta typem aplikacji, którą każdy użytkownik komputera powinien mieć na swoim pokładzie. Produkt pozwala na szybkie sprawdzenie aktualnego czasu w różnych strefach czasowych i miejscach na świecie. Aktualne dane o czasie są prezentowane z użyciem realistycznej mapki świata, na której uwzględniono również aktualne pory dnia. Program pozwala na dodanie interesujących nas miast do śledzonych obiektów, a także ustawienie mapki jako tapety pulpitu. Mamy również możliwość umieszczenia na pulpicie cyfrowego  bądź analogowego zegara.

Program pretenduje do roli rozbudowanego zamiennika systemowego zegara, chociaż prawdę mówiąc nie oferuje dużo więcej (poza ładną mapką świata) i dla części użytkowników zegar systemu Windows może się okazać po prostu wygodniejszy. Istotnym minusem aplikacji jest ograniczona lista miast, w których możemy śledzić aktualny czas.

Jak zdobyć Crave World Clock za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.