GOTD: Daniusoft DVD Creator za darmo

Dodał: admin styczeń - 6 - 2011

daniusoft-dvd-creator W dzisiejszym dniu witryna GOTD daje nam szansę zdobyć aż dwie darmowe licencje na dwa różne programy. Pierwszym z nich jest kolejne narzędzie do tworzenia filmów na płytkach DVD od znanej nam już firmy Daniusoft. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Daniusoft DVD Creator w wersji 1.5.0. Biorąc udział w niniejszej promocji mamy szansę zaoszczędzić na koszcie zakupu licencji 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani ofertą mogą z niej skorzystać do jutra, do godz. 9:00 rano.

Daniusoft DVD Creator jest już kolejnym narzędziem w naszej bazie darmowych programów, służącym do wypalania swoich ulubionych plików wideo w postaci filmowych płytek DVD, które później możemy bez trudu odtwarzać na stacjonarnych odtwarzaczach DVD, a także dzielić się nimi ze znajomymi.

Narzędzie to pozwala zarówno przygotować płytę DVD, a następnie nagrać ją na fizyczny nośnik, jak również zapisać na dysku twardym w postaci pliku obrazu płyty. Program obsługuje również pliki wideo wysokiej jakości (standard HD), takie jak AVCHD video (MTS/M2TS), TS, TRP, HD MOV.

Daniusoft DVD Creator pomoże nam również na stworzenie indywidualnego menu startowego poprzedzającego projekcję filmu. Aplikacja daje możliwość użycia przygotowanych przez producenta szablonów menu, a także wzbogacenia ich o własne zdjęcia i podkład muzyczny, zdefiniowania tytułu płytki, a także stworzenia rozdziałów wraz z możliwością indywidualnego dopasowania miniaturek.

Jak zdobyć Daniusoft DVD Creator za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.