GOTD: Flash Video Capture za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2011

flash-video-capture Co GOTD przygotowało nam na weeekend? Sobota jest szansą na zdobycie oprogramowania przeznaczonego do przechwytywania materiału wideo w formacie flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Flash Video Capture. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta tradycyjnie już będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Narzędzie to przyda się szczególnie osobom oglądającym często klipy wideo udostępniane w Internecie i chcącym zapisać owe pliki na dysku twardym własnego komputera. Jak podaje producent programu, dzięki Flash Video Capture pobieranie filmów udostępnianych z wykorzystaniem technologii flash będzie teraz szybkie i łatwe.

Flash Video Capture pozwala na zapisywanie nie tylko plików wideo, ale również różnych innych elementów stron internetowych zapisanych w technologii flash takich jak chociażby animowane e-kartki czy gry flash.

Głowne cechy produktu:

  • łatwe przechwytywanie filmów w formacie .flv
  • pobieranie innych elementów stron wykonanych w technologii flash i ich zapis do plików .swf
  • różnorodne metody pobierania plików
  • wbudowany odtwarzacz plików flash
  • wsparcie dla pobierania kilku plików jednocześnie
  • wsparcie dla najbardziej popularnych serwisów udostępniających pliki wideo, takich jak np. Dailymotion, Metacafe i innych

Oczywiście producent programu tworząc owe narzędzie w żadnym wypadku nie odkrył Ameryki. Podobnych narzędzi można znaleźć w Internecie naprawdę sporo. Jeżeli więc ta aplikacja nie przypadnie nam do gustu, nie ma problemu ze znalezieniem zamiennika. Użytkownicy przeglądarki Firefox mogą skorzystać np. z dodatku DownloadHelper, ktory posiada praktycznie identyczną funkcjonalność.

Jak zdobyć Flash Video Capture za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.