GOTD: Home Multimedia Library za darmo

Dodał: admin styczeń - 31 - 2011

home-multimedia-library Nowy tydzień zaczynamy od promocji na GOTD pozwalającej na zdobycie oprogramowania do katalogowania posiadanych zbiorów multimediów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Home Multimedia Library. Produkt ten został wyceniony na 29$ i w takiej cenie jest oferowany standardowo. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Wszyscy zainteresowani ofertą mają czas tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Home Multimedia Library jest programem służącym do katalogowania, organizowania oraz odtwarzania zgromadzonych danych multimedialnych. Mamy możliwość katalogowania płyt CD, zdjęć, list odtwarzania, a także plików audio i wideo.

Katalog CD pozwala na zapisywanie informacji o posiadanych dyskach CD. Aplikacja pozwala na przeskanowanie płyt i zapisanie informacji o utworach, tekstach piosenek, właściwościach dysku, a także okładek. Home Multimedia Library pozwala również na połączenie się z bazą CCDB i pobranie stamtąd potrzebnych danych.

Program posiada również oddzielne moduły katalogu plików audio i wideo oraz katalogu zdjęć. W przypadku tego pierwszego program gromadzi dane podobne jak w przypadku płyt CD. Z kolei w przypadku zdjęć Home Multimedia Library pozwala na tworzenie albumów i przydzielanie poszczególnych fotografii do zdefiniowanych kategorii.

Aplikacja została wyposażona również w 4 wbudowane odtwarzacze multimediów pozwalające na szybkie podejrzenie zawartości najbardziej popularnych formatów plików multimedialnych.

Jak zdobyć Home Multimedia Library za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.