GOTD: InPaint 3 za darmo

Dodał: admin styczeń - 11 - 2011

inpaint Pod koniec grudnia mieliśmy dwie okazje by zdobyć za darmo program InPaint w wersji 2.4. Jeżeli aplikacja ta zalicza się do grupy produktów będących w obszarze waszego zainteresowana to ucieszy was fakt, że w dzisiejszej promocji serwisu GOTD mamy szansę zdobyć legalną i darmową najnowszą obecnie dostępną wersję programu InPaint oznaczoną numerem 3. Produkt ten wyceniany jest przez jego autorów na 40$. Aplikacja posiada interfejs m.in. w języku angielskim i niemieckim. Oferta niezmiennie będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Dla przypomnienia kilka słów na temat tego narzędzia. InPaint 3 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów ze zdjęć. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 3 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

W wersji numer 3.0 wprowadzono kilka istotnych zmian:

  • absolutnie nowy interfejs
  • ulepszenia inteligentnego algorytmu
  • optymalizacja całego programu
  • dodano następujące wersje językowe: niemiecka, rosyjska, francuska, norweska, portugalska, hiszpańska

W tym miejscu należy wyrazić ubolewanie, że wśród dostępnych wersji językowych nie ma tej oczywiście najważniejszej – polskiej ;). Miejmy nadzieję, że wraz z rozwojem programu dodana zostanie również obsługa naszego rodzimego języka.

Zainteresowanych tematem odsyłam również do przygotowanych przez producenta programu krótkich filmików instruktażowych pozwalających na zapoznanie się z zasadą działania tego narzędzia – Filmy instruktażowe (w języku angielskim).

Jak zdobyć InPaint 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: InPaint 3 za darmo”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by technetblogpl, technetblogpl. technetblogpl said: Full Version of InPaint 3 – a tool to delete any unwanted object from your photo, only today completely for free http://bit.ly/ekxOKR […]

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.