GOTD: mediAvatar MKV Converter

Dodał: admin styczeń - 16 - 2011

mediavatar-mkv-converter Na koniec tygodnia w serwisie GOTD szansa na zdobycie kolejnego konwertera plików wideo ;) Do zdobycia jest narzędzie, które pozwoli nam przetworzyć pliki wideo zapisane w  zdobywającym coraz większą popularność formacie Matroska. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu mediAvatar MKV Converter. Program ten został wyceniony przez jego producenta  na 26$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra, do godz. 9:00 rano.

Dzięki programowi mediAvatar MKV Converter bez trudu odtworzymy i przeniesiemy pliki wideo w formacie  Matroska, znanym także jako MKV, na urządzenia przenośne oraz stacjonarne odtwarzacze. Z pomocą tego narzędzia przetworzymy wybrane  filmy w formacie MKV do formatu docelowego dającego się odtwarzać na takich urządzeniach przenośnych jak iPhone, iPod, telefony komórkowe z obsługą plików 3GP, BlackBerry, Windows phone 7, PSP, PS3, Xbox360.

mediAvatar MKV Converter pozwala także na konwersję filmów w formacie MKV do takich formatów docelowych jak: AVI, H.264/AVC, MP4, WMV, DivX, XviD, MOV oraz na wyodrębnianie samych ścieżek dźwiękowych z plików MKV i ich zapis w formatach MP3, WAV, WMA, AAC or M4A.

Narzędzie to umożliwia oddzielne definiowanie ustawień konwersji w zależności od urządzenia, na które chcemy przenieść konwertowany film. Dzięki temu możemy za jednym razem wykonać kilka konwersji dla różnych urządzeń przenośnych.

Program został również wyposażony w obsługę technologii NVIDIA CUDA, dzięki czemu według zapewnień producenta możemy liczyć nawet na 5-krotnie szybszą konwersję plików wideo, jeżeli oczywiście nasza karta graficzna również wspiera tą technologię.

Jak zdobyć mediAvatar MKV Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.