GOTD: PDFZilla za darmo

Dodał: admin styczeń - 2 - 2011

PDFZilla Dzisiejsza promocje serwisu GOTD pozwala na zdobycie kolejnego konwertera plików PDF. Konkretnie jest to – jak wskazuje nam producent – narzędzie służące do zmiany pliku PDF do formatu Microsoft Word w zaledwie 3 krokach. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDFZilla w wersji 1.2.9. Standardowa cena tego produktu to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

PDFZilla to narzędzie, które według zapewnień producenta pozwala na łatwe i szybkie przetwarzanie dokumentów w postaci plików PDF do innych dających się edytować formatów. Oprócz wspomnianego wcześniej formatu dokumentów Microsoft Word, który będzie chyba najczęściej wykorzystywany, mamy również stworzenia dokumentów o rozszerzeniach RTF, TXT, HTML, SWF, a także obrazków o rozszerzeniach BMP, JPG, TIF, GIF.

Program pozwala na przetwarzanie zarówno całych plików PDF jak i wybranych stron danego dokumentu. Narzędzie zostało wyposażone w tryb przetwarzania wsadowego, pozwalający na umieszczenie w kolejce przetwarzania ponad 10 milionów plików PDF. Oczywiście wynikiem pracy programu PDFZilla są pliki edytowalne o jak najwierniejszym zachowaniu układu stron dokumentu źródłowego.

Warto jednak wspomnieć, że PDFZilla nie pozwala na skonwertowanie plików do najnowszej wersji formatu dokumentów programu Microsoft Word posiadających rozszerzenie DOCX.

Jak zdobyć PDFZillę za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.