GOTD: Simply Good Pictures za darmo

Dodał: admin styczeń - 23 - 2011

simply-good-pictures Na zakończenie tygodnia w serwisie GOTD kolejny program do edycji zdjęć. Narzędzie to pozwoli nam na automatyczne przeprowadzenie optymalizacji wielu zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Simply Good Pictures. Produkt ten jest oferowany standardowo przez producenta w cenie 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Wszyscy zainteresowani ofertą mają czas na skorzystanie z niej tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Jeżeli macie pokaźne zbiory bezładnie zgromadzonych zdjęć z wakacji, imprez czy innych wydarzeń, które czekają aż znajdziecie czas by nieco je poprawić, to ten program jest właśnie dla Was. Simply Good Pictures to narzędzie, które wykona za nas szybką optymalizację poprawiającą jakość i wygląd zdjęć.

Jak zapewnia nas producent, Simply Good Pictures został wyposażony w zaawansowane algorytmy dogłębnie analizujące każde zdjęcie z osobna i dopasowujące ustawienia optymalizacji, tak by każde zdjęcie prezentowało się jak najlepiej od strony wizualnej. Narzędzie to jest praktycznie całkowitym automatem nie wymagającym interakcji użytkownika. Aplikacja m.in analizuje ludzkie twarze i odpowiednio je optymalizuje, wykrywa błędy ekspozycji, koryguje kolory, rozjaśnia zbyt ciemne obszary zdjęć, poprawia kontrast i nasycenie, wyostrza zdjęcia, itd

Simply Good Pictures obsługuje następujące formaty wejściowe plików: JPG, BMP, TIFF and RAW (.raw, .crw, .orf, .3fr, .nef, .tiff, .raf, .nrw, .dng, .cr2 and .arw). Do działania programu wymagany jest komputer z systemem Windows XP lub Vista, minimum 1 GB pamięci RAM oraz zainstalowanym dodatkiem .NET Framework 3 (automatycznie instalowany w razie potrzeby).

Jak zdobyć Simply Good Pictures za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.