GOTD: SuperTintin za darmo

Dodał: admin styczeń - 29 - 2011

supertintin Sobotni dzień upłynie w serwisie GOTD pod znakiem oprogramowania służącego do nagrywania prowadzonych przez komunikatory rozmów audio i wideo. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu SuperTintin. Biorąc udział w tej promocji możemy zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jak zwykle zainteresowani ofertą mają czas tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

SuperTintin jest programem pozwalającym na zapisanie prowadzonych przez nas  rozmów audio i wideo. Jak wskazuje nam producent, narzędzie to przyda się do nagrywania takich konwersacji online jak wywiady konferencje, lekcje, podcasty, a także rozmowy przeprowadzane z wykorzystaniem technologii VoIP.

Główne cechy produktu

  • nagrywanie audio i wideo – zapisuj wszystkie strumienie wideo i audio, włączając w to pocztę głosową Skype oraz wideo z czynności wykonywanych na innym komputerze
  • prostota obsługi – program pozwala na łatwe nagranie i odtworzenie zapisanego strumienia
  • najwyższa jakość – SuperTintin przechwytuje oryginalny strumień, dzięki czemu nie ma mowy o jakiejkolwiek utracie jakości
  • obraz w obrazie – program pozwala na zapisywanie strumienia wideo w kilku trybach: obraz w obrazie, jeden obok drugiego, tylko zdalny, tylko lokalny. Możemy również zapisywać jednocześnie obraz zdalny i lokalny do dwóch oddzielnych plików.
  • zapisywanie – SuperTintin pozwala na łatwe zapisanie strumieni na dysk twardy lub urządzenia USB.

Jak zdobyć SuperTintin za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.