GOTD: ThunderSoft Flash Slideshow Factory

Dodał: admin styczeń - 12 - 2011

thundersoft-flash-slideshow W dzisiejszej promocji opublikowanej na GOTD znajdziemy narzędzie służące do tworzenia pokazów slajdów wykonanych z użyciem technologii flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ThunderSoft Flash Slideshow Factory w wersji 2.5.0. Standardowo narzędzie to jest oferowane przez producenta w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna tylko do jutra, do godz.  9:00 rano. Promocja zawieszona!

ThunderSoft Flash Slideshow Factory 2.5.0 to – według zapewnień producenta – niesamowicie proste w obsłudze narzędzie pozwalające na szybkie stworzenie pokazu slajdów z wybranych przez nas zdjęć. Dzięki wykorzystaniu technologii flash, nasz pokaz slajdów może zostać wzbogacony o takie elementy jak efekty przejść pomiędzy poszczególnymi zdjęciami, podpisy, cliparty, a także podkład muzyczny.

Dzięki dostępnym w programie animowanych szablonów nie będziemy zmuszeni do rozpoczynania pracy od zera, a co za tym idzie, proces tworzenia pokazu slajdów zostanie redukowany do niezbędnego minimum. Z pomocą aplikacji możemy również tworzyć animowane e-kartki i przesyłać je do naszych znajomych.

Główne cechy programu

  • tworzenie efektownych pokazów slajdów z wykorzystaniem technologii flash
  • możliwość dodania 70 efektów przejść
  • upiększenie slajdów poprzez dodanie tekstu, clip artów, zabawnych dźwięków
  • obsługa ścieżek dźwiękowych w formatach .wav, .mp3, .wma
  • możliwość zapisu pokazu slajdów jako Flash / HTML, EXE, wygaszacz ekranu, lub plik wideo
  • publikowanie pokazu slajdów online

Jak zdobyć ThunderSoft Flash Slideshow Factory za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Ze względu na problem z aktywacją produktu, szczególnie na 64-bitowych wersjach systemu Windows – administratorzy serwisu GOTD zdecydowali się „zdjąć” promocję programu. Promocja zostanie przywrócona gdy producent upora się z problemami.

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.