GOTD: Tidy Start Menu 3.4 za darmo

Dodał: admin styczeń - 24 - 2011

tidy_start_menu W poniedziałkowej promocji GOTD znajdziemy program, który pomoże zapanować nam nad chaosem spowodowanym ogromną liczbą pozycji systemowego Menu Start. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Tidy Start Menu w wersji 3.4. Autor programu wycenił swój produkt na 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na skorzystanie z oferty mają czas tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Jak wskazuje nam producent na swojej stronie internetowej, Tidy Start Menu jest programem przeznaczonym szczególnie dla tych, którzy są już mocno zmęczeni i zirytowani szukaniem konkretnego programu na długich listach Menu Start. Instalowanie dużej liczby nowych aplikacji może w krótkim czasie wydłużyć listę programów do monstrualnych rozmiarów i sprawić nie lada problemy ze znalezieniem produktu, z którego chcemy akurat skorzystać.

Producent Tidy Start Menu wyszedł nam na przeciw i stworzył aplikację pozwalającą uporządkowanie Menu Start. Program ten pozwala na stworzenie kategorii Menu Start przeznaczonych dla odpowiednich grup programów. Dzięki temu będziemy mogli szybko znaleźć oprogramowanie interesującego nas typu. Oczywiście grupowanie programów z menu w odpowiednie kategorie możemy również wykonać sami, bo nie jest to żadna skomplikowana operacja. Jednak jak wskazuje autor narzędzia,  Tidy Start Menu jest w tym przypadku bardziej poręczny i dzięki niemu wykonamy to zadanie szybciej.

Jak zdobyć Tidy Start Menu 3.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.