GOTD: Zoner Photo Studio 13 Home za darmo

Dodał: admin styczeń - 7 - 2011

zoner-photo-studio-13-main Poniedziałkowa promocja w serwisie GOTD to bardzo ciekawa propozycja dla amatorów fotografii cyfrowej, a także posiadaczy cyfrowych zbiorów zdjęć. Przedmiotem promocji jest tym razem legalna i darmowa pełna wersja programu Zoner Photo Studio 13 Home. Biorąc udział w tej promocji mamy okazje zaoszczędzić 45$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jak zwykle jest aktywna tylko przez 24 godziny i wygaśnie jutro o godz. 9:00 rano.

Cieszy fakt, że producent programu zdecydował się udostępnić w promocji najnowszą dostępną obecnie w sprzedaży wersję swojej aplikacji, mamy tu więc do czynienia z pełnoprawnym produktem ;). Warto również wspomnieć kilka słów na temat systematyki oznaczeń produktów przyjętych przez twórców. Zoner Photo Studio 13 jest dostępny w  trzech wersjach: bezpłatnej oznaczonej dodatkiem Free oraz dwóch płatnych w wersjach Home i Pro. Przedmiotem niniejszej promocji jest więc produkt przeznaczony dla użytkowników domowych, który powinien zaspokoić potrzeby przeciętnego użytownika.

Zoner Photo Studio 13 Home to bardzo przydatna aplikacja służąca do kompleksowego zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Dzięki programowi możemy szybko i łatwo zgywać zdjęcia bezpośrednio z aparatów cyfrowych, skanerów, a nawet z ekranu komputera. Narzędzie to zostało również wyposażone w funkcje pozwalające na sortowanie i katalogowanie zdjęć, a także ich poprawianie i ulepszanie poprzez dodawanie efektów graficznych.

Główne możliwości produktu:

  • kataloguj, archiwizuj i zarządzaj zdjęciami
  • wysyłaj zdjęcia bezpośrednio na Facebook, Flickr oraz Picassa Web Albums
  • zgrywaj zdjęcia bezpośrednio z aparatu cyfrowego, skanera i ekranu komputera
  • wprowadzaj szybkie poprawki do zdjęć za pomocą opcji Quick Fix
  • oszczędzaj czas wykorzystując funkcje przetwarzania wsadowego
  • twórz panoramy i zdjęcia 3D
  • korzystaj z wielu funkcji edycyjnych i efektów graficznych
  • dodawaj lokalizację GPS do zdjęć
  • łatwo i szybko publikuj zdjęcia w Internecie
  • twórz kalendarze, kartki świąteczne itd. wykorzystując dostępne szablony

Jak zdobyć Zoner Photo Studio 13 Home za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.