IOBit Advanced SystemCare Pro 3 za darmo

Dodał: admin styczeń - 30 - 2011

systemcare Anglojęzyczny serwis TipRadar przygotował kolejną 3-dniową promocję. Tym razem do zdobycia jest oprogramowanie służące do optymalizacji komputerów działających pod kontrolą systemów Windows. Przedmiotem promocji jest legalna pełna wersja programu IOBit Advanced SystemCare Pro 3. Producent wycenił ten produkt na 13$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja wystartowała wczoraj i będzie aktywna przez 72 godziny od jej opublikowania.

IOBit Advanced SystemCare Pro jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na wykonanie kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Producent chwali się, że jest to wielokrotnie nagradzany program typu „zainstaluj i zapomnij” posiadający banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

IOBit Advanced SystemCare Pro  potrafi zanalizować system i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie i dopasowanie ustawień, pozwalające na wyciśnięcie z systemu maksymalnej mocy. Program czyści system z zaginionych plików, pozbywa się niechcianych danych, a także automatycznie wykrywa ponad 50 rodzajów plików-śmieci niepotrzebnie zajmujących miejsce w systemie. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację połączenia z Internetem.

Program zajmuje się także kondycją rejestru systemowego. Narzędzie potrafi usunąć zbędne wpisy rejestru, oraz zdefragmentować plik rejestru. Aplikacja posiada również możliwość defragmentacji dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za identyfikacje i wyłączenie zbędnych procesów uruchamiających się wraz ze startem systemu.

Warto uwagi jest również obecny w IOBit Advanced SystemCare Pro moduł antyspyware pozwalające na zidentyfikowanie i pozbycie się złośliwego oprogramowania szpiegującego.

Jak zdobyć IOBit Advanced SystemCare Pro 3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać paczkę z instalatorem programu, korzystając z umieszczonego tam odsyłacza Download link.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.