MegaVideo bez limitu

Dodał: admin styczeń - 20 - 2011

ezywatch Serwisy oferujące możliwość oglądania filmów online mocno zyskują na popularności. Wiąże się to zapewne z faktem, że w każdej chwili możemy włączyć wybrany przez nas film nie czekając na wyznaczony czas emisji, co jest dużym atutem w porównaniu z tradycyjną telewizją. Nie musimy również czekać aż materiał filmowy zostanie pobrany do końca – projekcja zaczyna się już po kilku sekundach buforowania. Jednym z najpopularniejszych serwisów VOD jest MegaVideo. Serwis ten wprowadził jednak ograniczenie pozwalające na obejrzenie zaledwie 72 minut materiału wideo. Po tym czasie musimy odczekać odpowiednią liczbę minut lub zakupić konto premium. Istnieją jednak sposoby na obejście tych denerwujących limitów. Dzięki temu wpisowi poznacie właśnie jeden z takich sposobów.

Sposobów na ominięcie limitów w serwisie MegaVideo jest naprawdę sporo. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne serwisy umożliwiające korzystanie z dobrodziejstwa konta premium bez uiszczania żadnych opłat. Jednym z takich serwisów jest anglojęzyczny EzyWatch.com

Obsługa serwisu jest bardzo prosta. Wystarczy w odpowiednie pole wkleić link do materiału filmowego z serwisu MegaVideo i kliknąć przycisk Watch. W kolejnym kroku do wyboru mamy dwie opcje pozwalające na oglądanie filmu bez limitu:

  1. free player – opcja ta pozwala na ominięcie limitów, jednak właściciel serwisu zastrzega iż mogą wystąpić problemy z dostępnością usługi. Buforowanie jest nieco wolniejsze, a do filmu doklejane są reklamy.
  2. premium player – szybsze buforowanie, gwarancja działania i brak reklam. W zamian musimy wypełnić jedną  ankietę. Niestety podczas testowania tego wariantu nie została wyświetlona żadna ankieta. Być może chodziło o brak dostępnych ankiet dla użytkowników z Polski

I to wszystko! Po wyborze odpowiadającej nam opcji zostanie rozpoczęta projekcja filmu.

Podsumowując: serwis jest w pełni darmowy, jednak korzystając z możliwości ominięcia limitów musimy pogodzić się  z obecnością reklam. Oczywistym jest fakt, że właściciel serwisu musi w jakiś sposób zrekompensować sobie zakup kont premium w oparciu o które działa obsługa i w tym przypadku odbywa się to przy pomocy reklam.

Strona serwisu: ezywatch.com


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.