MacX HD Video Converter Pro za darmo

Dodał: admin styczeń - 27 - 2011

macx-hd-video-converter W serwisie BrotherGiveaway pojawiła się nowa promocja, która tym razem pozwala na zdobycie produktu bardzo dobrze nam już znanej firmy Digiarty Software. Do wzięcia jest narzędzie z linii MacX, czyli przeznaczonej dla komputerów firmy Apple, ale program ten oznaczono dodatkiem for Windows, czyli w rzeczywistości jest to program z linii WinX ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja MacX HD Video Converter Pro for Windows. Standardowa cena tego produktu to 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna do 30 stycznia, do godz. 7:00 rano.

MacX HD Video Converter Pro for Windows jest połączeniem trzech różnych narzędzi: konwertera plików wideo w standardzie HD, programu do wypalania płyt DVD, a także aplikacji do pobierania filmów z serwisów hostujących pliki wideo. Produkt ten posiada wbudowaną bazę ponad 420 kodeków audio i wideo, dzięki czemu obsługuje praktycznie wszystkie pliki wideo w standardach SD i HD.

Wśród obsługiwanych formatów plików znajdziemy m.in. MKV, M2TS, AVCHD, H.264/MPEG-4 AVC, AVI, MPEG, MP4, H.264, MOV, FLV, F4V, RM, RMVB, WebM, Google TV. MacX HD Video Converter Pro pozwala również na konwertowanie filmów do formatów odtwarzanych przez urządzenia przenośne, takie jak chociażby iPhone, iPod, iPad , Zune, PSP, Android, itd. Warto również wspomnieć, że program ten został wyposażony w funkcje pobierania plików wideo opublikowanych w Internecie.

Jak zdobyć MacX HD Video Converter Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.