Ocster Backup Business 6 za darmo

Dodał: admin styczeń - 28 - 2011

ocster-backup-business-6 Niemieckojęzyczny portal PCWelt zamieścił na swoich stronach promocję pozwalającą na uzyskanie oprogramowania do wykonywania automatycznych kopii zapasowych i przeznaczonego dla użytkowników biznesowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup Business w wersji 6.07. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 50 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim.

PCWelt już po raz kolejny rozdaje za darmo pełne wersje oprogramowania firmy Ocster. Na uwagę zasługuje fakt, że oferowany program jest najnowszą możliwą wersją produktu oferowanego obecnie przez producenta, a to nie zdarza się często w przypadku narzędzi firmy Ocster. Warto również dodać, że aplikację uzyskaną w tej promocji można używać w celach komercyjnych, czyli skorzystać z niej mogą również właściciele firm. Zresztą takie właśnie jest przeznaczenie produktu.

Jak możemy przeczytać na stronie domowej produktu, Ocster Backup Business 6 to narzędzie stworzone przede wszystkim z myślą o małych przedsiębiorcach poszukujących tanich i skutecznych rozwiązań do automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Autorzy narzędzia nie wysili się jednak zbyt mocno i jedyną różnicą w stosunku do innego płatnego narzędzia tej firmy – Ocster Backup Pro 6 – jest moduł pozwalający na zdalne monitorowanie wykonywania kopii zapasowych na komputerach firmowych.

Jakie inne ciekawe funkcje znajdziemy jeszcze w Ocster Backup Business 6? Producent chwali się, że najnowszej wersji wprowadzono kolejne zmiany poszerzające funkcjonalność programu:

  • jeszcze szybszy mechanizm działania (wg obietnic producenta do 600% szybciej niż poprzednie wersje),
  • możliwość wykonywania kopii 1:1 (mirroring),
  • możliwość archiwizacji zakładek z Internet Explorera, także zakładek, ustawień i dodatków w Mozilli Firefox
  • archiwizację e-maili, kalendarzy i ustawień programu Mozilla Thunderbird
  • backup kontaktów Windows
  • nowe reguły wykonywania kopii zapasowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 6 za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny klikając na przycisk Zum Download. Po zainstalowaniu produktu zostanie wyświetlone okienko pozwalające na uzyskanie darmowego klucza licencyjnego.

Strona promocji


1 komentarz to “Ocster Backup Business 6 za darmo”

  1. Estoy pisze:

    An inlentigelt point of view, well expressed! Thanks!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.