PDF to ePUB Converter za darmo

Dodał: admin styczeń - 2 - 2011

pdftoepub_logo Australijski producent oprogramowania, firma DNAML Software przygotowała promocję pozwalającą na uzyskanie jednego ze swoich produktów całkowicie za darmo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja PDF to ePUB Converter – programu służącego do konwersji ebooków do formatu ePUB. Wartość narzędzie oferowanego w tej promocji to 24$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Liczba darmowych kluczy licencyjnych została ograniczona do 20 000 sztuk. Oferta wygasa z chwilą wyczerpania puli darmowych licencji.

PDF to ePUB Converter jest narzędziem dosyć specyficznym i przydatnym głównie wąskiemu gronu użytkowników. Sama promocja została zresztą skierowana przede wszystkim do autorów elektronicznych książek oraz ich wydawców.

PDF to ePUB Converter pozwala na wykonanie szybkiej i łatwej konwersji ebooków w formie plików PDF do formatu ePUB. ePUB to otwarty standard zapisu publikacji cyfrowych, wykorzystywany w urządzeniach służących do odczytu ebooków. Książki wygenerowane za pomocą tej aplikacji będziemy mogli odczytać więc na urządzeniach takich jak np. iPad, iPhone, iPod Touch, Sony Reader czy eClicto.

Program został wyposażony również w tryb przetwarzania wsadowego oraz wsparcie dla dla plików zapisanych w formatach takich jak HTML, XML, SHTML, TEXT, JPG, GIF, PNG.

Jak zdobyć PDF to ePUB Converter za darmo?

Wystarczy udać się na stronę promocji i wypełnić prosty formularz. Po jego zatwierdzeniu zostanie wyświetlony nasz klucz licencyjny oraz odnośnik do pobrania programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.