PDFZilla ponownie za darmo

Dodał: admin styczeń - 16 - 2011

PDFZilla Producent oprogramowania PDFZilla przygotował dla nas promocje swojego sztandarowego produktu, służącego do konwersji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDFZIlla w wersji 1.2.9. Autorzy narzędzia wyceniają swój produkt na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta została ograniczona w czasie, ale nie musimy mocno się spieszyć, gdyż będzie ona aktywna aż do 5 lutego.

PDFZilla jest  programem pozwalającym – według zapewnień producenta –  na łatwe i szybkie przetwarzanie dokumentów w postaci plików PDF do innych dających się edytować popularnych formatów zapisu dokumentów. Oprócz najbardziej popularnego formatu zapisu dokumentów, jakim jest niewątpliwie Microsoft Word,  PDFZilla daje nam również możliwość stworzenia dokumentów o rozszerzeniach RTF, TXT, HTML, SWF, a także obrazków o rozszerzeniach BMP, JPG, TIF, GIF.

Program pozwala na przetwarzanie zarówno całych plików PDF jak i wybranych stron danego dokumentu. Narzędzie zostało wyposażone w tryb przetwarzania wsadowego, pozwalający na umieszczenie w kolejce przetwarzania ponad 10 milionów plików PDF. Oczywiście wynikiem pracy programu PDFZilla są pliki edytowalne o jak najwierniejszym zachowaniu układu stron dokumentu źródłowego.

Wśród istotnych wad programu PDFZilla, wymienić należy przede wszystkim brak możliwości konwertowania plików do najnowszej wersji formatu dokumentów programu Microsoft Word posiadających rozszerzenie DOCX. Miejmy nadzieję, że ten istotny brak zostanie usunięty w nowszych wersjach narzędzia.

Jak zdobyć PDFZillę za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji przygotowaną przez producenta i pobrać plik instalacyjny programu. Znajdziemy tam również klucz, którego należy użyć podczas aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.