WinX Bluray DVD iPhone Ripper za darmo

Dodał: admin styczeń - 7 - 2011

winx-bluray-dvd-iphone Firma Digiarty Software nie ustaje w organizowaniu kolejnych promocji dotyczących swojego oprogramowania. Tym razem impulsem do zorganizowania kolejnej akcji rozdawniczej jest Nowy Rok ;) Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX Bluray DVD iPhone Ripper. Standardowa cena tego narzędzia widniejąca na stronie producenta to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta została ograniczona czasowo i będzie aktywna do 10 stycznia.

WinX Bluray DVD iPhone Ripper to kolejny program służący do rippowania i konwersji filmów z płyt DVD. Jak sama nazwa tego produktu wskazuje, został on przeznaczony do zgrywania filmów z płyt w standardzie Bluray. Z kolei wynikiem działania programu będą pliki wideo w formacie dającym się odtwarzać na urządzeniach przenośnych firmy Apple – iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod, iPad oraz Apple TV.

Według zapewnień producenta WinX Bluray DVD iPhone Ripper – podobnie jak inne produkty tej firmy – wyposażony został w wysokiej jakości silnik oraz zaawansowany mechanizm usuwania przeplotu. Dzięki temu mamy pewność, że zostanie zachowana jak najwyższa jakość konwertowanego materiału wideo i będzie ona w maksymalny możliwy sposób zbliżona do filmu źródłowego.

Jak zdobyć WinX Bluray DVD iPhone Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji przygotowaną przez producenta. Znajdziemy tam odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.