WinX DVD Author jeszcze raz za darmo

Dodał: admin styczeń - 24 - 2011

winx-dvd-author Wraz z końcem wczorajszego dnia zakończyła się promocja pozwalająca na uzyskanie darmowej pełnej wersji programu WinX DVD Author. Jeżeli nie zdążyliście skorzystać z tej oferty, a mieliście na to ochotę to nic straconego! W serwisie BrotherGiveaway znajdziemy dziś promocję, której przedmiotem jest to samo narzędzie. Firma Digiarty Software wyceniła wartość swojego produktu na 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 27 stycznia, do godz. 7:00 rano.

Wygląda na to, że intencją producenta programu jest by jak największa grupa użytkowników tego typu oprogramowania wypróbowała narzędzie firmy Digiarty Software. Jeżeli jeszcze nie znacie tego produktu poniżej znajdziecie  krótki opis aplikacji.

WinX DVD Author to narzędzie, dzięki któremu przygotujemy własne płytki DVD z filmami. Aplikacja ta służy więc do tzw. authoringu. Program został zbudowany z kilku modułów pozwalających na wykonanie takich czynności jak konwersja posiadanych przez nas plikó wideo na format czytelny dla odtwarzaczy DVD, tworzenie menu płyty, a także nagrywanie tak przygotowanej płyty na nośniku DVD.

Producent wskazuje, że WinX DVD Author to świetne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują prostych w obsłudze i skutecznych w działaniu rozwią.m obsługuje następujące formaty wejściowe: AVI, ASF, MPEG, MKV, MOV, RM, RMVB, XIVD, DVIX, H264, OGG, QT (quick time), FLV, itp. Aplikacja współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7.

Jak zdobyć WinX DVD Author za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć na odsyłacz WinX DVD Author Free Download by pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.