Wise Disk Cleaner Pro przez 72h za darmo

Dodał: admin styczeń - 11 - 2011

wise-disk-cleaner-pro Anglojęzyczna witryna TipRadar przy współpracy z producentem oprogramowania, firmą WiseCleaner przygotowała promocję pozwalającą na zdobycie oprogramowania służącego do usuwania zbędnych plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise Disk Cleaner Pro. Biorąc udział w tej promocji mamy szansę zaoszczędzić 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta została ograniczona w czasie i zakończy się po 72 godzinach od jej rozpoczęcia.

Wise Disk Cleaner Pro jest narzędziem służącym do szybkiego i bezpiecznego usuwania niepotrzebnych plików. Jak zapewnia producent, zaawansowany skaner niepotrzebnych plików pozwala na szybkie i bezpieczne wyszukanie i pozbycie się tego typu danych. Dzięki temu odzyskamy cenne miejsce na dysku i poprawimy wydajność systemu. Narzędzie pozwala także, na zdefiniowanie listy folderów oraz plików, które mają zostać przeskanowane  lub wyłączone od skanowania pod kątem plików-śmieci.

Wise Disk Cleaner Pro został również wyposażony w narzędzie do bezpiecznego i permanentnego usuwania niechcianych plików tak, by nie dało się ich później odzyskać. Znajdziemy tu także moduł odpowiedzialny za odzyskiwanie przypadkowo usuniętych plików.

Jak zdobyć Wise Disk Cleaner Pro za darmo?

Wystarczy pobrać przygotowany przez producenta plik instalacyjny programu.

Plik instalacyjny

Więcej o promocji na stronie organizatora.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.