XtoYsoft DVD to iPhone 4 Ripper za darmo

Dodał: admin styczeń - 15 - 2011

xtoysoft-dvd-to-iphone Mam nadzieję, że nie nudzą Was promocje dotyczące konwerterów plików wideo, bo kolejna dzisiejsza promocja dotyczy tego właśnie segmentu rynku oprogramowania komputerowego. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu XtoYsoft DVD to iPhone 4 Ripper. Biorąc udział w tej promocji mamy szansę zaoszczędzić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja przeznaczona dla posiadaczy kont w serwisie Facebook.

Na rynku oprogramowania do konwertowania plików wideo zaczyna robić się naprawdę ciasno. Tymczasem swoich sił w sprzedaży własnego produktu próbuje coraz więcej nowych firm. Tym razem mamy szansę zapoznać się z oprogramowaniem nieco egzotycznie brzmiącej firmy XtoYsoft. Właściwie nie jest to chyba typowe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oprogramowania, gdyż na stronie producenta nie znajdziemy żadnych danych wskazujących z jaką firmą mamy do czynienia. Jest to więc albo projekt grupy programistów albo jakaś firma-krzak ;)

XtoYsoft DVD to iPhone 4 Ripper to z kolei narzędzie służące do łatwego i szybkiego konwertowania filmów na płytach DVD do formatu docelowego H.264 pozwalającego na zapis wideo w wysokiej jakości – 1080p, kompatybilnego z urządzeniami Apple iPhone 4. Program obsługuje technologię NVIDIA CUDA, dzięki czemu proces konwersji może odbywać się nawet kilkukrotnie szybciej.

Program pozwala na obejście wielu popularnych formatów zabezpieczeń dysków DVD przed kopiowaniem. Znajdziemy tu także możliwość definiowania profili konwersji, pozwalających na zaoszczędzenie mnóstwa czasu, a także opcje pozwalające na wstawienie napisów czy ścieżek audio.

Jak zdobyć XtoYsoft DVD to iPhone 4 Ripper za darmo

Należy wejść na profil twórców na portalu Facebook i kliknąć na przycisk Lubię to! Odblokowana zostanie wówczas możliwość rejestracji i pobrania pełnej wersji programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.