Aimersoft Video Converter za darmo

Dodał: admin luty - 19 - 2011

aimersoft-video-converter Aimersoft, firma skupiająca się na tworzeniu oprogramowania do konwersji multimediów przygotowała promocję pozwalającą na uzyskanie jednego z jej produktów – konwertera plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aimersoft Video Converter. Jeżeli ktoś zapragnąłby kupić ten produkt na standardowych warunkach to musi się liczyć z wydatkiem 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta została ograniczona czasowo i będzie aktywna do 20 lutego 2011 r. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

Aimersoft Video Converter to kolejne narzędzie w naszej bazie darmowych aplikacji, przeznaczone do konwersji plików wideo. Oczywiście jak zapewnia nas producent, firma Aimersoft, produkt ten to najlepsza i najprostsza aplikacja przeznaczona do przeprowadzania procesu konwersji.

Aimersoft Video Converter pomoże nam przekonwertować pliki wideo we wszystkich najpopularniejszych formatach. Program potrafi zarówno przetworzyć pliki w standardzie HD, jak np. AVCHD, a także klipy o standardowej jakości w formatach AVI, MP4, WMV, MOV, MPEG przy zachowaniu jak najwyższej możliwej jakości oraz maksymalnej szybkości konwersji.

Z pomocą tego programu będziemy mogli również przygotować pliki wideo, które da się odtworzyć na urządzeniach przenośnych, takich jak iPad, iPhone 4(4G), iPhone 3GS, iPod Touch, iPod Nano, Google Nexus i inne.

Główne cechy produktu:

  • konwersja plików wideo w standardach SD i HD;
  • Wyodrębnianie ścieżek dźwiękowych i ich zapis do plików MP3, WMA, OGG, WAV, M4A, itd;
  • moduł pozwalający na edycję, przycinanie, zmianę rozmiaru oraz dodawanie efektów;
  • zapis pojedynczych klatek filmu;
  • możliwość precyzyjnego ustawiania parametrów pliku wyjsciowego
  • tworzenie plików wideo dla urządzeń przenośnych;
  • konwersja plików w trybie wsadowym;
  • funkcja łączenia plików.

Jak zdobyć Aimersoft Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook, a następnie polubić ową stronę by odblokować możliwość wypełniania formularza rejestracyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.