Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo

Dodał: admin luty - 2 - 2011

auslogics-boostspeed-5 Sklep internetowy prowadzony w ramach anglojęzycznego serwisu MajroGeeks przygotował wielką obniżkę programu marki Auslogics (-100%) pozwalającą na całkowicie nieodpłatne nabycie tego narzędzia. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auslogics BoostSpeed w wersji 5 oznaczonej dodatkiem Special Edition. Z informacji opublikowanych na witrynie wynika, że standardowa cena tego produktu to 50 euro. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Zauważmy, że oferowany w tej promocji produkt oznaczony jest dodatkiem Special Edition. Jaka jest różnica między wersją SE a standardową edycją? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Ceny obu produktów na stronie sklepu MajorGeeks są identyczne. Wskazówką dla zainteresowanych promocją może być fakt, że zazwyczaj programy oznaczone dodatkiem SE pozbawione są wsparcia technicznego i możliwości dokonywania bezpłatnej aktualizacji.

Auslogics BoostSpeed 5 jest jednym z bardziej znanych programów należącym do mocno konkurencyjnej kategorii narzędzi do optymalizacji i przyspieszania komputerów z systemem Windows na pokładzie. Aplikację wyposażono w szereg modułów pozwalających na wykonywanie takich czynności jak:

  • optymalizacja pamięci RAM
  • optymalizacja autostartu
  • modyfikacja ustawień pakietu Microsoft Office
  • modyfikacja ustawień popularnych przeglądarek internetowych
  • defragmentacja rejestru systemowego
  • czyszczenie dysków ze zbędnych plików
  • usuwanie reklam

Jak zdobyć Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Podczas instalacji produktu należy podać kod, który został umieszczony na stronie promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.