BullGuard Antivirus na rok za darmo!

Dodał: admin luty - 9 - 2011

bullguard-internet-security Producent oprogramowania antywirusowego – firma BullGuard przygotowała razem z niemieckim magazynem komputerowym Chip szybką promocję pozwalającą na zdobycie legalnego i darmowego klucza licencyjnego uprawniającego do korzystania z pełnej wersji programu BullGuard Antivirus aż przez rok! Wartość oferowanego w tej promocji produktu to 30 euro. Wszyscy zainteresowani zgarnięciem klucza powinni się spieszyć gdyż w chwili pisania tego artykułu promocyjna pula licencji wynosiła jedynie 1500 sztuk i ciągle spada! Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

BullGuard Antivirus dzięki kolejnym promocjom rozdawniczym organizowanym przez producenta staje się coraz bardziej rozpoznawalnym produktem na rynku oprogramowania zabezpieczającego. Konkretnie zaś jest to program antywirusowy wyposażony w dwusilnikową skaner antywirusowy. oraz moduł ochrony behawioralnej. Dzięki temu – jak podaje producent – program ten może pochwalić się skutecznością wykrywania aż o 65% wyższą od tradycyjnych skanerów opierających swoje działanie wyłącznie na bezie sygnatur.

Jakie funkcje możemy znaleźć w tym produkcie? BullGuard Antivirus, podobnie jak inne oprogramowanie tego typu dostępne na rynku, posiada moduł antywirusowy, antyspyware, filtr antyspamowy oraz moduł monitorujący przeglądane strony i ostrzegający przed niebezpiecznymi witrynami. Użytkownicy programu wskazują, że najnowsza jego wersja oznaczona numerem 10 działa znacząco szybciej niż poprzednie i mniej obciąża zasoby systemowe.

Jak zdobyć klucz dla BullGuard Antivirus 10?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail. Po kilku chwilach powinniśmy otrzymać wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji


1 komentarz to “BullGuard Antivirus na rok za darmo!”

  1. jacek pisze:

    pisze kilka minut a otrzymasz maila a tu 4 godziny i nic Jakoś mało komentarzy na tym blogu nikt nie pobiera czy co

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.