Designer Pro 1.3 przez 72h za darmo

Dodał: admin luty - 7 - 2011

designer-pro Witryna TipRadar szaleje ostatnio z darmowymi promocjami oprogramowania ;) Dziś na stronach tejże witryny pojawiła się kolejna promocja będąca efektem współpracy z producentem oprogramowania, firmą Weebmeister. Przedmiotem oferty jest legalna i darmowa pełna wersja programu Designer Pro w wersji 1.3. Standardowa cena tego produktu to 50 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna przez 72 godziny od jej opublikowania, czyli mamy czas co najmniej do 10 lutego.

Designer Pro 1.3 jest produktem dosyć ciekawym, acz skierowanym głównie do wąskiej grupy docelowej. Narzędzie to zostało stworzone bowiem by wspomóc tworzenie projektów produktów. Aplikacja ta pozwoli nam przenieść ten proces na ekran komputera, dając jednocześnie możliwość podglądania i trójwymiarowej wizualizacji produktu przez cały czas.

Do czego może się przydać ten program? Producent wskazuje, że z jego pomocą możemy projektować takie produkty jak koszulki z krótkim i długim rękawem, kubki, buttony, czapki z daszkiem oraz koszulki polo. Aplikacja pozwala na import i eksport plików SVG, dzięki czemu będziemy mogli wydrukować projekt na ploterze lub poddać go dalszej obróbce w innych programach. Designer Pro 1.3 daje również możliwość eksportu projektu do plików PDF.

Jak zdobyć Designer Pro 1.3 za darmo?

Wystarczy pobrać paczkę z instalatorem programu oraz instrukcjami jak aktywować produkt, umieszczoną na stronie organizatora promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.