Easy Watermark Studio Pro 2 za darmo

Dodał: admin luty - 8 - 2011

easy-watermark-studio-pro2 Dzięki współpracy anglojęzycznej strony Computelogy z rumuńskim producentem oprogramowania, firmą Refero Group mamy szansę zdobyć za darmo narzędzie do zaopatrywania zdjęć w znaki wodne. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Watermark Studio Pro w wersji 2. Skorzystanie z tej oferty pozwoli nam zaoszczędzić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 19 lutego.

Easy Watermark Studio Pro 2 to narzędzie przydatne szczególnie np. osobom prowadzącym handel za pośrednictwem Internetu czy publikujących swoje fotografie w sieci. Osoby takie bardzo często są narażone na kopiowanie i wykorzystanie fotografii bez ich wiedzy i zgody. Najprostszym sposobem na zabezpieczenie zdjęć przed nieuprawnionym dostępem jest nałożenie tzw. znaku wodnego.

Easy Watermark Studio Pro 2 jest właśnie jednym z takich narzędzi do umieszczania znaków wodnych. Producent programu chwali się, że aplikacja ta pozwala na tworzenie takich samych znaków wodnych jak w programie Adobe Photoshop ;) Easy Watermark Studio Pro 2 został wyposażony również w mnóstwo narzędzi pozwalających na dowolne umiejscowienie znaku oraz nadanie mu dowolnej postaci. Możemy więc tworzyć znaki wodne w zarówno w postaci obrazków jak i tekstu, zniekształcać je oraz dodawać efekty graficzne. Jeżeli posiadamy dosyć sporą kolekcję zdjęć z pewnością ucieszy nas tryb masowego znakowania fotografii. Wystarczy zdefiniować wygląd znaku wodnego, a program sam doda go do wszystkich zdjęć.

Licencja oferowana w tej promocji posiada kilka ograniczeń:

  • klucz licencyjny pozwala na korzystanie z obecnej i przyszłych wersji programu.
  • program można aktywować tylko raz. Po reinstalacji systemu i ponownym zainstalowaniu programu klucz ten nie zostanie przyjęty
  • licencja do użytku na jednym komputerze

Jak zdobyć Easy Watermark Studio Pro 2 za darmo?

Należy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć w link odsyłający do formularza rejestracyjnego umieszczony poniżej sekcji GET FREE Easy Watermark Studio Pro v2.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.