GOTD: 4Media Ringtone Maker za darmo

Dodał: admin luty - 27 - 2011

4media-ringtone-maker Na niedzielę administratorzy serwisu GOTD przygotowali promocję, która szczególnie ucieszy osoby lubiące personalizować swój telefon komórkowy poprzez tworzenie niepowtarzalnych dzwonków. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 4Media Ringtone Maker for Windows. Standardowa cena tego narzędzia została ustalona przez producenta na 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie licencji mają czas tylko do jutra – 28 lutego, do godz. 9:00 rano.

4Media Ringtone Maker for Windows to narzędzie, które pomoże nam stworzyć dzwonek w formacie odtwarzanym przez większość obecnie dostępnych na rynku telefonów komórkowych. Źródłowym plikiem na podstawie którego program stworzy dzwonek mogą być pliki audio i wideo w najbardziej popularnych formatach.

Wśród obsługiwanych przez 4Media Ringtone Maker formatów plików źródłowych wymieniono: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, WMA, WAV, RA, M4A, MP3. Z kolei formaty będące wynikiem pracy programu to: MP3, WAV, M4R, AMR, M4A or OGG.

Główne cechy produktu 4Media Ringtone Maker:

  • dodawanie efektów przenikania
  • wyodrębnianie części utworu i konwersja do dzwonka
  • odtwarzanie przygotowanych dzwonków
  • dopasowywanie parametrów plików wyjściowych
  • prosty w obsłudze
  • wielojęzyczny interfejs – niestety brak tu polskiego.

Jak zdobyć 4Media Ringtone Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.